HAKKIMIZDA

Benden Bize ailesinin yazarları olarak her birimiz yıllarca kendi hayat yolculuklarımızda birçok bilgi ve deneyim biriktirdik. Özellikle temiz ve doğru bilgi kaynaklarına ulaşmanın çok da kolay olmadığı bir yüzyılda, doğru bilgiye erişmek için çok kafa göz yardık. Hayat bizi bir şekilde, bir yerlerden temas ettirdi birbirimize. Ben olarak başladığımız bireysel yolculuklarımızda, bir şekilde hepimiz birlik olup bütüne katkıda bulunma isteği duyduk. Bu amaçla da dilimiz döndüğünce, aklımız erdiğince tecrübelerimizi süzüp yazılar halinde kaleme almayı ve podcastler olarak kayda geçmeyi seçtik. Sürç-i lisan ettiysek affola!

Umarız bize ulaşan herkesin, Ben’den yola çıkıp Biz’e giden yolculuğunda ihtiyacı olan konularda hayatlarına kolay, temiz ve erişilebilir bilgilerle ışık katabiliriz.

VİZYONUMUZ

BendenBize ailesi olarak pozitif yönde ilerlememizi sağlayacak, bireysel olarak edindiğimiz temiz bilgiyi ve kişisel hayat deneyimini; açık ve anlaşılır bir dille, güvenilir kaynaklarla, “bilgi paylaştıkça artar” fikrini benimseyerek ihtiyaç duyan herkese ulaştırmak.

MİSYONUMUZ

BendenBize çatısı altında; pozitif yaşam kavramı etrafında toplanmış kocaman bir aile olmak, bilgisi olanlarla ilgisi olanları bir araya getirmek, bilgi ve deneyimlerimizi paylaşarak bütüne katkı sağlamak.

yazarlarımız
İdil Naz Pekiner
Kurucu Yazar
Dilek Pekiner Öztürk
Yazar
Jülide Deniz Baydar
Yazar
Raşit Öztürk
Yazar
Nurhan Malkoç
Yazar